Strony

Prezent na półmetek życia

Zaradna właśnie miała urodziny, dostała życzenia (za które serdecznie dziękuje!) spełnienia marzeń. No i tak sobie siedzi i myśli, o czym to jeszcze może marzyć. Mężczyznę swojego życia już spotkała, wspaniałe dzieciaki urodziła, kąt swój mimo, że ciasny ale jednak własny ma, prowadzi własną dg, zdrowie w miarę dopisuje, humor też, więc co jeszcze?
Jedna z Czytelniczek życzyła "zrób coś co całe życie chciałaś zrobić ale brakowało Ci odwagi", hmmm i cóż to mogłoby być? Na bungee Zaradna nie skoczy, bo ma chorobę morską i obrzygałaby wszystko i wszystkich dookoła. Tatuaż kiedyś chciała mieć, ale jej z wiekiem przeszło. 
http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=1899&r=L3ByZXplbnQvb3N0cmEtamF6ZGEtdHJha3RvcmVtLXBvLXBvbHU1&network=webeSzukając czegoś wyjątkowego Zaradna trafiła na stronę Prezentokracja.pl. I to jest strzał w dziesiątkę. Na tej stronie jest masa pomysłów na prezent w formie przeżycia. Od popularnych zabiegów w przeróżnych spa, degustacji wina, lotu balonem, czy jazdy porsche na torze wyścigowym, po ostrą jazdę traktorem po polu :-D .
Zaradnej najbardziej przypadła do gustu metamorfoza taką jak w popularnych programach TV z fotoreportażem - KLIK . Jakby ktoś miał nadwyżkę gotówki, to nie krępujcie się - możecie zostać jej sponsorem ;-) A jeśli ktoś chce urządzić niesamowitą osiemnastkę, niech zajrzy tu - KLIK
A Wy co chcielibyście zrobić, na co brakowało Wam odwagi / czasu / pieniędzy?

5 komentarzy:

 1. Hmm.:) Ja zawsze chciałam pojeździć na torze żużlowym.:) albo na ścigaczu pak po prostej drodze rozwinąć prędkość. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym skoczyła ze spadochronem, choć nie wiem, czy mój lęk wysokości by mi na to pozwolił xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Boziuuuuuuuuuu jaki drogi ten rajd traktorem! U nas na wsi za pół ceny by zrobili :P Dla mnie mógłby być aerotunel :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja poproszę o jazdę autem terenowym przez pole. Dziekuje☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ktoś się wychowywał na wsi, to rzeczywiscie jazda traktorem jest kiepskim pomysłem, ale dla mieszczuchów super prezent :) Ja bym poprosiła o zwiedzanie winnicy i degustację winka.....

  OdpowiedzUsuń