Prezenty na Mikołajki

Już za chwileczkę, już za momencik nadejdzie dzień, na który czekają wszystkie dzieciaki - MIKOŁAJKI! Rodzice już się głowią, jakie tym razem prezenty im sprawić? Jeśli broiły cały rok, to nie ma problemu - rózgi i po sprawie, ale jeśli były grzeczne, lub chociaż bardzoooo się starały, to Zaradna ma kilka sprawdzonych propozycji:

Książki - rozwijają wyobraźnię, przenoszą w świat fantazji, wzbogacają słownictwo, poszerzają wiedzę, utrwalają zasady poprawnej pisowni... można by tak bez końca. Książki mają same zalety :-)

Duperelki do DIY, scrapbooki, decoupage i wszelkie piedrołki do ozdabiania. Jeśli ktoś kocha rękodzieło, to tego nigdy dosyć :-)

Koszulki... wiadomo, że dzieciaki nie znoszą ubrań w ramach prezentów, ale koszulka z fikuśnym motywem, to co innego. Nie traktuję tego w kategoriach odzieżowych, tylko gadżeciarskich :-)

Wideo od św. Mikołaja... spersonalizowany list każdy może sam napisać i wydrukować, z większymi lub mniejszymi bajerami, ale wideo od Mikołaja to jest coś, zwłaszcza dla młodszych latorośli. To nie przebrany sąsiad lub wujek z doklejoną brodą, ale profesjonaliści w akcji :-)

Macie inne pomysły? Wszelkie sugestie i podpowiedzi mile widziane :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz